CR107154F
MFR.Part #
CR107154F
JLCPCB Part #
C3944186
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS