CR105491F
MFR.Part #
CR105491F
JLCPCB Part #
C6490441
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS