CR101024F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR101024F
JLCPCB Part #
C4256377
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS