CR088193F
MFR.Part #
CR088193F
JLCPCB Part #
C4257675
Description
-55℃~+155℃ 250mW 819kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS