CR087682F
MFR.Part #
CR087682F
JLCPCB Part #
C4007630
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS