CR087152F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR087152F
JLCPCB Part #
C3981881
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS