CR0861R9F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR0861R9F
JLCPCB Part #
C3964104
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS