CR084641F
MFR.Part #
CR084641F
JLCPCB Part #
C4152310
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS