CR081780F
MFR.Part #
CR081780F
JLCPCB Part #
C4152363
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS