CR045662F
MFR.Part #
CR045662F
JLCPCB Part #
C4152495
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS