CR04473J
MFR.Part #
CR04473J
JLCPCB Part #
C4302006
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS