CR043090F
MFR.Part #
CR043090F
JLCPCB Part #
C4300590
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS