CR042433F
MFR.Part #
CR042433F
JLCPCB Part #
C4295321
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS