CR0422R6F
MFR.Part #
CR0422R6F
JLCPCB Part #
C4152479
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS