CR0419R1F
MFR.Part #
CR0419R1F
JLCPCB Part #
C4253625
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS