CR041211F
MFR.Part #
CR041211F
JLCPCB Part #
C4253585
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS