CR04100J
MFR.Part #
CR04100J
JLCPCB Part #
C4002257
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS