CR0293R1F
MFR.Part #
CR0293R1F
JLCPCB Part #
C4002234
Description
-55℃~+155℃ 750mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS