CR027320F
MFR.Part #
CR027320F
JLCPCB Part #
C4031635
Description
-55℃~+155℃ 732Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS