CR025112F
MFR.Part #
CR025112F
JLCPCB Part #
C4254117
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS