CR024R72F
MFR.Part #
CR024R72F
JLCPCB Part #
C4153017
Description
-55℃~+155℃ 4.72Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS