CR024992F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR024992F
JLCPCB Part #
C4343690
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS