CR023094F
MFR.Part #
CR023094F
JLCPCB Part #
C4011796
Description
-55℃~+155℃ 3.09MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS