CR022871F
MFR.Part #
CR022871F
JLCPCB Part #
C4152989
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS