CR021873F
MFR.Part #
CR021873F
JLCPCB Part #
C3993396
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS