CR02162J
MFR.Part #
CR02162J
JLCPCB Part #
C4152911
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS