CR021214F
MFR.Part #
CR021214F
JLCPCB Part #
C3981457
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS