CR012801F
MFR.Part #
CR012801F
JLCPCB Part #
C7115744
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS