CR012700F
MFR.Part #
CR012700F
JLCPCB Part #
C7115733
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS