CR011821F
MFR.Part #
CR011821F
JLCPCB Part #
C7233190
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS