CR01136J
MFR.Part #
CR01136J
JLCPCB Part #
C4254329
Description
-55℃~+155℃ 13MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS