MLX91221KDF-ABF-075-TU
MFR.Part #
MLX91221KDF-ABF-075-TU
JLCPCB Part #
C7456896
Package
SOIC-16-300mil
Description
-40℃~+125℃ 16.67mV/A 3.135V~3.465V ±75A SOIC-16-300mil Current Sensors ROHS