MLX91221KDF-ABF-050-SP
MFR.Part #
MLX91221KDF-ABF-050-SP
JLCPCB Part #
C3684425
Package
SOIC-16-300mil
Description
-40℃~+125℃ 0.89mΩ 25mV/A 2us 3.135V~3.465V 300kHz 5.4kVrms ±50A SOIC-16-300mil Current Sensors ROHS