MLX91220KDF-AUF-050-SP
MFR.Part #
MLX91220KDF-AUF-050-SP
JLCPCB Part #
C7453288
Package
SOIC-16-300mil
Description
-40℃~+125℃ 4.5V~5.5V 50A 80mV/A SOIC-16-300mil Current Sensors ROHS