MLX91220KDC-ABR-050-SP
MFR.Part #
MLX91220KDC-ABR-050-SP
JLCPCB Part #
C7302974
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 4.5V~5.5V 40mV/A 50A SOIC-8 Current Sensors ROHS