MLX91220KDC-ABR-030-TU
MFR.Part #
MLX91220KDC-ABR-030-TU
JLCPCB Part #
C7456274
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 4.5V~5.5V 66mV/A ±30A SOIC-8 Current Sensors ROHS