MLX91220KDC-ABR-020-SP
MFR.Part #
MLX91220KDC-ABR-020-SP
JLCPCB Part #
C3684417
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 1.09mΩ 100mV/A 2us 300kHz 3550Vrms 4.5V~5.5V ±20A SOIC-8 Current Sensors ROHS