ZX-ZH1.5-4PWZ-BD
MFR.Part #
ZX-ZH1.5-4PWZ-BD
JLCPCB Part #
C53152143
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x4P 3.65mm 4 4.7mm 4P 7.5mm Beige Copper alloy LCP Right Angle Tin UL94V-0 ZH 弯插,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS