ZX-ZH1.5-ZZ10P
MFR.Part #
ZX-ZH1.5-ZZ10P
JLCPCB Part #
C7429532
Package
Plugin,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 10 10P 16.5mm 1x10P 250V 2A 3.7mm 4.55mm Beige Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 ZH 插件,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS