ZX-XH2.54-3PWZ-BD
MFR.Part #
ZX-XH2.54-3PWZ-BD
JLCPCB Part #
C53152092
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 5.75mm 7mm Beige Copper alloy LCP Right Angle Tin UL94V-0 XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS