ZX-XH2.54-4PWZ
MFR.Part #
ZX-XH2.54-4PWZ
JLCPCB Part #
C7429643
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 5.9mm 7.32mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS