ZX-XH2.54-14PWZ
MFR.Part #
ZX-XH2.54-14PWZ
JLCPCB Part #
C22366175
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14 14P 1x14P 2.5mm 250V 37.5mm 3A 5.9mm 7.32mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS