ZX-XH2.54-12PWT
MFR.Part #
ZX-XH2.54-12PWT
JLCPCB Part #
C22366229
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 35mm 3A 6.2mm 7.8mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS