ZX-VH3.96-5PWZ-R
MFR.Part #
ZX-VH3.96-5PWZ-R
JLCPCB Part #
C22388712
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 19.8mm 1x5P 250V 3.96mm 5 5P 7A 8.6mm Copper alloy PA66 Red Right Angle Tin VH Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS