ZX-VH3.96-8PWZ
MFR.Part #
ZX-VH3.96-8PWZ
JLCPCB Part #
C19270916
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12mm 1x8P 250V 3.96mm 31.68mm 3A 8 8.6mm 8P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH White Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS