ZX-QC66-5.5TP
MFR.Part #
ZX-QC66-5.5TP
JLCPCB Part #
C7470153
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
-30℃~+80℃ 100,000 cycles 12V 2.6N 5.5mm 50mA 6mm 6mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS