ZX-PM1.27-2-7PU-Z
MFR.Part #
ZX-PM1.27-2-7PU-Z
JLCPCB Part #
C41370653
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 14P 1A 2 2.4mm 2x7P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS