ZX-PM1.27-1-15PU-W
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-PM1.27-1-15PU-W
JLCPCB Part #
C41370671
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 15P 1A 1x15P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm(Staggered pins) Female Headers ROHS