ZX-MX1.25-15PWZ
MFR.Part #
ZX-MX1.25-15PWZ
JLCPCB Part #
C22366267
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 15 15P 1A 1x15P 20.65mm 3.3mm 4.6mm Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS