ZX-MX1.25-12PZZ
MFR.Part #
ZX-MX1.25-12PZZ
JLCPCB Part #
C22366259
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 125V 12P 16.9mm 1A 1x12P 3.3mm 4.6mm Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS